Výsledky triatlon
ITU SP 2007 - 15. kolo
V sobotu, 1. decembra sa v izraelskom Eilate uskutočnilo posledné kolo tohoročného ITU SP v triatlone. Zvíťazili:
Japonec Hirokatsu TAYAMA a Švajčiarka Nicola SPIRIG
Magda Stovíčková z dôvodu zranenia do Izraela necestovala. VÝSLEDKY

ITU SP 2007 - 14. kolo

V nedeľu, 4. novembra sa v mexickom Cancune uskutočnilo predposledné kolo tohoročného ITU SP v triatlone. Zvíťazili:
Kanaďan Simon WHITFIELD a Američanka Julie ERTEL

Magda Stovíčková preteky nedokončila. VÝSLEDKY

EURÓPSKE FINÁLE ŠIMKO NEDOKONČIL
V netradičný deň – stredu 24. 10. 2007, sa uskutočnilo 11. kolo ITU EP v triatlone. Zvíťazili
Rus Julian MALYSEV a Ukrajinka Julia JELISTRATOVA.

Čítať celý článok...

ITU SP RHODOS - výsledky
Na gréckom Rhodose sa dnes, 07. 10. 2007, uskutočnilo 13. kolo ITU SP v triatlone. Zvíťazili
Novozélanďan Kris GEMMELL a Portugalčanka Vanessa FERNANDES.
V Grécku bol na štarte aj náš Pavel Šimko, ktorý obsadil až 55. miesto! VÝSLEDKY

VARGA 5. NA MONDSEE!!!
Na rakúskom jazere Mondsee sa 26. 08. 2007 uskutočnil 7. ročník :
MONDSEELANDTRIATLON
Na olympijských objemoch štartovala aj dvojica J&T teamu Bratislava.

ITU SP PEKING - výsledky
V čínskom Pekingu sa včera, 15. 09. 2007, uskutočnilo 12. kolo ITU SP v triatlone. Zvíťazili
Španiel Javier GOMES a Portugalčanka Vanessa FERNANDES.
Generálka na OH vyšla najväčším favoritom. Na podujatí neštartoval zo Slovenska nikto. VÝSLEDKY

ŠIMKO 4. V POĽSKU na ITU EP!!!
V nedeľu, 9. septembra, sa v poľskom Kedzierzyn Kozle uskutočnil ITU EP v triatlone. Po Schliersee sa opäť blysol

Pavel ŠIMKO
Vo veľmi silnej konkurencii mu preteky vyšli. Vo vode stratil iba nie celých 30 sekúnd, cyklistiku mal najrýchlejšiu a vďaka výbornému behu obsadil 4. miesto! Hneď za ním skončil Gleschenko, Palo ale porazil aj veľa ďalších zvučných mien. VÝSLEDKY

ITU EP BLED - VÝSLEDKY
V sobotu, 8. septembra, sa v slovinskom Blede uskutočnil ITU EP v triatlone. Výborne si počínala naša dvojica

HUBÁČEK a VARGA
Na krátkych tratiach (0,400-14-3,5) obsadil Hubáček 4. a Varga 7. miesto. VÝSLEDKY

ŠIMKO ZVÍŤAZIL V SOKOLOVE
V sobotu 1. septembra sa po Andrejovi Orlickému druhý Slovák stal víťazom Českého pohára v triatlone. V Sokolove zvíťazil