DLHY TRIATLON
ETU Challenge stredný triatlon
logo_ETU-Herning-t45.2017_-_kopia12. 06. 2017

Majstrami Európy v strednom triatlone sa v dánskom Herningu stali - Nemec Patrick Dirksmeier, resp. Dánka Camilla Pedersen. Nikola Čorbová obsadila 8. miesto.

Výsledky
MUŽI
ŽENY

Čorbová na ME na 8. mieste
logo_ETU-Herning-t45.2017_-_kopia11. 06. 2017

Nikola Čorbová včera v dánskom Herningu na ETU ME Challenge v strednom triatlone obsadila 8. miesto (vlani 15-sta).
N. Čorbová: "Ešte po cyklistike som bola na chvoste. Behom som sa prepracovala až na 8. miesto. Som vďačná, že som mohla reprezentovať a zároveň som rada, že som vylepšila moje vlaňajšie umiestnenie."

The Championship - výsledky
t45_samorinstart_thumb_15d2_-_kopia04. 06. 2017

Veľmi úspešnú premiéru na pretekoch v objemoch polovičného ironmana absolvoval Richard Varga. Jeho prioritou však v najbližších rokoch ostáva štart v Tokiu 2020.

V Šamoríne sa včera uskutočnili preteky pod názvom The Championship Samorin 2017. Na základe informácie šéfa Challenge
Čítať celý článok...

Víťazom Sanders, Varga na 11. mieste
logo_samorin2017_-_45._kopia03. 06. 2017

Víťazom dnešného The Championship Samorin 2017 sa stal Kanaďan Lionedl Sanders. Richard Varga obsadil 11. miesto (pri odrátaní 5 minútovej penalizácie by obsadil 7. miesto!). Rišo šokoval behom - mal tretí najrýchlejší beh za víťazom a za Richardom Murrayom (v cieli piaty)!!! Dvojnásobný olympijský víťaz Alistair Brownlee vyškolil

GORALMAN 2017 - výsledky
logo_goralman4530. 05. 2017

Víťazmi GORALMANu 2017 sa stali - Čech Tomáš Matera, resp. Zuzana Páleníková. Na štarte sobotňajších pretekov bolo 131 pretekárov, víťaz dosiahol čas 5:02:58 a o nie celú minútu porazil Petra Štillu. Tretí Jakub Mészároš napriek najrýchlejšej cyklistike stratil viac ako 9 minút.

VÝSLEDKY

Šimko 2. v Rakúsku!!!
simko45_IMG_5215_-_kopia29. 05. 2017

Pavel Šimko obsadil druhé miesto v rakúskom Linzi na majstrovstvách Rakúsku v polovičnom ironmane! Dosiahol čas 4:09:59 a zvíťazil v kategórii M30-39. V tej istej kategórii obsadil Filip Kristl 7. miesto, keď v absolútnom poradí dobehol na 17. mieste (4:28:21).

Šimko 4. v Čiernej Hore
simko45_5087_-_kopia17. 05. 2017

Na pretekoch Ocean Lava Montenegro 2017 (objemy polovičného IM) sa v nedeľu predstavilo v Kotore viacero slovenských triatlonistov. Pavel ŠimkoTomáš Jurkovič sa dostali do najlepšej desiatky - Šimko obsadil 4. miesto časom 4:11:53 a Jurkovič 6. miesto

Challenge Rimini
logo_challenge09. 05. 2017

V Rimini sa uskutočnili preteky série Challenge family na objemoch polovičného ironmana. Na štarte sme mali v elitnej kategórii jednu pretekárku - Nikola Čorbová obsadila 14. miesto časom 5:09:29.9 a jedného pretekára - Tomáš Kubek obsadil 22. miesto časom 4:29:02.2.
Vo vekových kategóriách obsadili Filip Šebo obsadil 226. (5:23:24.8), Peter Králik 705.

Džalaj 5. na Challenge Taiwan
dzalaj45.taiwan_-_kopia04. 05. 2017

Po 5. mieste na Challenge Taiwan sa ešte z Taiwanu sa ozval Karol Džalaj:

"Na záver svojho tréningovo-súťažného pobytu na Taiwane som absolvoval Challenge Taiwan na tratiach 3,8-180-42. Skončil som na 5. mieste s časom 8:45. Týmto výsledkom som sa

« ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec »