Individuálne výsledky
WTS 4. kolo muži
brownleea45_3967_1024_-_kopia11. 06. 2017

Alistair Brownlee, Leeds 2016

Bratia Brownleeovci ani tento rok doma v Leedsi nedovolili nikomu vystúpiť na najvyššie stupienky. Rišo Varga vyplával prvý, zaváhal však bezprostredne po depe a ako prvý nestihol unikajúce kvarteto - Brownleeovci, Raphael a Le Corre.
Za nimi sa rýchlo sformovala sedemnásťčlenná skupina, v
Čítať celý článok...

Varga v Leedsi 11-sty!
11. varga45_3183_1024_-_2._kopia06. 2017

R. Varga, Leeds 2016

Rišo Varga dnes v Leedsi vo 4. kole WTS obsadil po vynikajúcom výkone 11. miesto. Z 15-teho miesta (prvé bežecké kolo) sa posunul až k najlepšej desiatke.
Minuloročné prvenstvo obhájil Alistair Brownlee, rovnako druhý vlani aj tentokrát skončil jeho brat Jonathan.

WTS 4. kolo ženy
duffy45_1634_1024_-_kopia11. 06. 2017

Flora Duffy Cozumel 2016

V britskom Leedsi sa dnes uskutočnilo 4. kolo seriálových MS. Bermudčanka Flora Duffy si na cyklistike odtiahla na špici v štvorčlennej vedúcej skupinke väčšinu času, napriek tomu mala v záverečnom behu najviac síl. Majsterka sveta 2016 dosiahla v pretekoch WTS druhé prvenstvo v sezóne a celkove štvrté.

WTS 3. kolo - muži
mola45_IMG_4612_1024_-_kopia13. 05. 2017

Mario Mola

Za neustáleho dažďa sa v japonskej Jokohame uskutočnilo 3. kolo seriálových MS.  Richard Varga nevyplával prvý a prekvapujúco ani medzi najlepšími. Skoro 40 členný balík sa na rovinatej ale technickej trati začal deliť už v treťom kole. Vypadla šestica jazdcov, napr. Jan Čelustka, Dmitrij Poliansky, teda

Varga v Jokohame 14-sty
varga45_8664_1024_-_kopia13. 05. 2017

Richard Varga dnes v japonskej Jokohame obsadil v 3. kole WTS 14. miesto. Zvíťazil Španiel Mario Mola.

WTS 3. kolo - ženy
duffy45_1634_1024_-_kopia13. 05. 2017

Flora Duffy

V japonskej Jokohame sa uskutočnilo 3. kolo seriálových MS (WTS). Bermudčanka Flora Duffy štartovala na pretekoch WTS po prvýkrát od minuloročného finále v Cozumeli. V Jokohame zvíťazila s neuveriteľným a na tejto úrovni netradičným náskokom - bezmála dve minúty!

VÝSLEDKY

WTS 2. kolo - muži
logo_wts_2016_-_kopia08. 04. 2017

Aktuálny majster sveta Španiel Mario Mola v austrálskom Gold Coaste získal už 8. prvenstvo v pretekoch WTS. V dramatickom závere porazil Richarda Murraya (2-5-5). V boji o tretie miesto bol úspešnejší Fernando Alarza (1-2-2). Víťaz prvého kola Javier Gómez dobehol na 4. mieste.

VÝSLEDKY

WTS 2. kolo - ženy
logo_wts2016_small08. 04. 2017

Aj v druhom kole seriálových MS zvíťazila Novozélanďanka Andrea Hewitt. V austrálskom Gold Coaste dosiahla už piate víťazstvo v pretekoch WTS, celkove už 19-ste pódiové umiestnenie! Na druhom mieste dobehla Austrálčanka Ashleigh Gentle (0-4-0) a na treťom mieste Japonka Juri Ide (0-0-4).

VÝSLEDKY

WTS 1. kolo - muži
logo_itums_sts04. 03. 2017

Javier Gómez dosiahol 13. prvenstvo v pretekoch seriálu MS. V Abú Zabí sa vo veľkom štýle po zhruba 8 mesačnej prestávke vrátil do súťažného kolotoča. Na druhom mieste dobehol Brit Bishop (prvé umiestnenie na pódiu) a na treťom mieste Francúz Vincent Luis.