Individuálne výsledky
WTS 7. kolo muži
logo_wts_2016_-_kopia06. 08. 2017

V 7. kole seriálových MS zvíťazil Španiel Javier Gómez. Dosiahol už 14. prvenstvo v pretekov WTS. Na druhom mieste dobehol Nór Kristian Blummenfelt. Tretí dobehol do cieľa, ako prvý z hlavného balíka Juhoafričan Richard Murray.
Richard Varga na plaveckej časti nasadil vysoké tempo, na chvíľu ho ale v prvom z dvoch kôl na
Čítať celý článok...

Varga v Montreale 13-sty
Snimka_obrazovky_2017-08-06_o_21.06.5206. 08. 2017

V 7. kole WTS v kanadskom Montreale dobehol pred malou chvíľou Richard Varga do cieľa na 13. mieste. Rišovi opäť ušla najlepšia desiatka, aj napriek tomu, že ešte po odbehnutí štyroch km bol na senzačnom 5. mieste. V záverečnom kole sa z 15. miesta prepracoval na konečné 13., keď v závere predstihol Maria Molu a Shachara Sagiva. Po 11. mieste v Leedsi je

WTS 7. kolo ženy
logo_itums_sts05. 08. 2017

V dnešnom 7. kole seriálových MS v kanadskom Montreale zvíťazila Austrálčanka Ashleigh Gentle. Po piatich druhých (trikrát tohto roku) miestach sa Austrálčanka konečne dočkala prvého prvenstva v pretekoch WTS. Na druhom mieste dobehla suverénka tejto sezóny a vedúca pretekárka WTS 2017 Bermudčanka Flora Duffy a na

WTS 6. kolo muži
mola45_5211_1024_-_kopia30. 07. 2017

Mario Mola

V 6. kole seriálových MS presvedčivo zvíťazil Španiel Mario Mola
Richard Varga na plávaní nasadil vysoké tempo. Na čele v úvode cyklistickej časti sa vytvorila 10 členná skupina, z ktorej vysokému tempu nestačil Rus Dmitrij Poliansky. Napriek snahe vedúca deviatka (J. Brownlee,

Varga v Edmontone 19-sty
varga45_2016_tria_leeds_441_-_kopia30. 07. 2017

Richard Varga v 6. kole WTS v kanadskom Edmontone dobehol na 19. mieste!

WTS 6. kolo ženy
duffy45_2279_1024_-_2._kopia29. 07. 2017

Flora Duffy

V kanadskom Edmontone pokračovali seriálové MS 6. kolom. Suverénnou víťazkou na šprint objemoch bola Bermudčanka Flora Duffy, pre ktorú je to už štvrté prvenstvo tohto roku a celkove šieste. Na druhom mieste skončila prekvapujúco juniorka z USA Taylor Knibb (prvýkrát na

WTS 5. kolo muži
logo_itums_sts15. 07. 2017

Mario Mola suverénne zvíťazil v Hamburgu v 5. kole WTS. Plávanie nebolo rýchle a preto už v úvode cyklistiky bolo celé štartové polo pohromade, vrátane jasných atlétov. Pri prejazde do druhého kola bol v depe pád. Prvý padol Fernando Alarza, cez neho do cyklistických stojanov preletel Rostislav Pevcov a nakoniec padol aj Pierre Le Core.

WTS 5. kolo ženy

V 5. kole seriálových MS v nemeckom Hamburgu po tretíkrát v sezóne zvíťazila Bermudčanka Flora Duffy. Pre aktuálnu majsterku sveta je to celkove 5 prvenstvo v pretekoch WTS.
Na druhom mieste dobehla v centre Hamburgu do cieľa Austrálčanka Ashleigh Gentle, pre ktorú je to piate umiestnenie na pódiu, pričom všetkých 5 je na

WTS 4. kolo muži
brownleea45_3967_1024_-_kopia11. 06. 2017

Alistair Brownlee, Leeds 2016

Bratia Brownleeovci ani tento rok doma v Leedsi nedovolili nikomu vystúpiť na najvyššie stupienky. Rišo Varga vyplával prvý, zaváhal však bezprostredne po depe a ako prvý nestihol unikajúce kvarteto - Brownleeovci, Raphael a Le Corre.