Triatlon Európa
ME šprint triatlon
logo_etu110_www24. 06. 2017

Majstrami Európy v šprint triatlone sa dnes v Duesseldorfe stali - Portugalčan Joao Pereira, resp. Nemka Laura Lindemann. Portugalci si zopakovali medailový zisk spred týždňa v Kitzbuehli, keď Pereira behom týždňa získal dva tituly majstra Európy a bronz aj dnes získal Joao Silva.
Romana Gajdošová obsadila vo fotofiniši 25. miesto. Vyplávala na 25. mieste pred Vanessou
Čítať celý článok...

Bled - Kozlovský bodoval!

V slovinskom Blede sa uskutočnilo ďalšie kolo EPJ. Prvenstvá získali - domáci pretekár Matevž Planko, resp. Talianka Carlotta Missaglja.
My sme mali dvojnásobné zastúpenie. Matúš Kozlovský pri svojom piatom štarte celkove a prvom tohto roku na pretekoch EPJ, po prvýkrát bodoval. Obsadil 19. miesto, body však získa za 17., keďže sa pred ním umiestnili

Gajdošová neoficiálne 25-ta
gajdosovar45_2023_1024_-_kopia24. 06. 2017

Neoficiálne umiestnenie Romany Gajdošovej na ME v šprint triatlone podľa Michala Vargu dobehla na 25. alebo 26. mieste.

ME Kitzbühel - výsledky AG
ondruskova45__thumb_231420. 06. 2017

Dana Ondrušková

Na ME vekových kategórií v rakúskom Kitzbühli sme mali symbolické zastúpenie zastúpenie. Jednu ženu a jedného muža. V kategórii AGw25-29 štartovala Dana Ondrušková a v kategórii AGm30-34 štartoval Ivan Čeredejev

AG W25-29

AG M30-34

Mix štafety s prekvapením
kitzbuhel45_thumb_241a18. 06. 2017

Záverečnými zmiešanými tímovými súťažami sa v Kitzbuehli skončili 33. triatlonové ME. Favorizované štafety zaskočila štafeta Dánska, keď šokujúco získala zlaté medaily. Na druhom mieste skončilo Francúzsko a bronz získalo Rusko.
V súťaži juniorov zlaté medaily získala štafeta Maďarska, striebro získalo Rusko a bronz

Varga z ME odstúpil
varga45_thumb_252b_-_kopia17. 06. 2017

Aj druhé dnešné zlato putuje do Portagalska. Prvú a hneď zlatú z ME získal Joao Pereira. Striebro získal v mohutnom finiši vedúcej trojice Francúz Raphael Montoya a bronz ďalší Portugalčan Joao Silva. Pre všetkých troch pretekárov sú to premiérové medaily z ME.
Richard Varga napriek veľkým zdravotným problémom vyplával

Juniorské zlato do Portugalska
vilaca45_thumb_245d_-_kopia17. 06. 2017

V rakúskom Kitzbuhli juniorské zlato na ME získal Portugalec Vasco Vilaca. Na druhom mieste skončil Španiel Javier Lluch Perez a bronz ide do Maďarska vďaka Csongorovi Lehmannovi.

VÝSLEDKY

ME ženy - britské double
learmouth45_thumb_22bc_-_kopia16. 06. 2017

V hlavnom štarte piatkového programu titul majsterky Európy získala po prvýkrát britská pretekárka Jessica Learmonth. Na druhom mieste skončila jej krajanka Sophie Coldwell a na treťom mieste Talianka Alice Betto.  Pre všetky tri ženy je to pódiová premiéra na ME. Medailové trio bolo súčasťou štvorčlennej skupiny, ktorá

Jesenská na 40. mieste
jesneksa45_kitz_thumb_1fbf_-_kopia16. 06. 2017

Kristína Jesenská dnes absolvovala premiéru na ME. Majsterkou Európy sa stala Britka Kate Waugh
Naša Jesenská vyplávala na veľmi solídnom 23. mieste spolu s veľkými favoritkami. Podľa vlastných slov Kristíny, cyklistika bola na ňu príliš rýchla a náročná. Počas celých 20 km si nenašla čas obuť si ľavú tretru. Napriek

« ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec »