Výsledky rôzne
Jesenská majsterkou SR SAZ
logo_atletika_saz12010. 06. 2017

Kristína Jesenská sa dnes v Dubnici nad Váhom stala majsterkou Slovenska Slovenského atletického zväzu v behu na 3000m. Dosiahla čas 10:40,3

VÝSLEDKY

Fašungová zvíťazila v Majcichove
fasungova45_IMG_1053_1024_-_kopia08. 03. 2017

Petra Fašungová v Majcichove obhájila minuloročné prvenstvo, pričom sa zlepšila o 46 sekúnd!

Dvadsiaty siedmy ročník populárneho cestného behu Majcichovská desiatka v trnavskom okrese vyhral Boris Csiba zo Slávie UK Bratislava časom 31:34 min pred Branislavom Šarkanom (MKŠS AK Kysucké Nové Mesto), ktorý zaostal o 51 sekúnd.

Čítať celý článok...

Fašungová majsterkou SR SAZ
logo_atletika_saz12021. 02. 2017

Na víkendových halových M-SR sa darilo aj členom STÚ. Na trojkilometrovej trati majstrovský titul získala Petra Fašungová, ktorá časom 9:49,1 si zlepšila osobný rekord a zároveň dosiahla aj slovenský výkon roka. Medzi mužmi na rovnakej trati striebornú medailu získal Jaroslav Szabó (8:50,60), na 4.

Biela stopa - 30 km
bielastopa_8003. 02. 2017

Biela stopa 2017 v nedeľu 29. januára pokračovala pretekmi na 30 km dlhej trati. Aj na tejto trti sa darilo našim členom. Na stupni víťazov opäť skončil Ján Holiga. Podobne ako v sobotu obsadil 3. miesto (druhý v kategórii 36-45). Na 6. mieste skončil Slavomír Praj (3. M36-45).
Na 17. mieste dobehol Tadeáš Fazekaš (4. v elitnej kategórii)

VÝSLEDKY

Biela stopa 2017
bielastopa_8001. 02. 2017

Naši členovia si dobre počínali na tradičnom podujatí - Biela stopa 2017. Na klasickej trati - 50 km medzi mužmi v absolútnom poradí najvyššie skončil Matúš Jurečka. Obsadil 24. miesto (11. v kategórii 36-45r). Medzi ženami na 2. mieste skončila Andrea Hraško (Hrúzová).
Na polovičnej trati na 3. mieste

Š. Žáčik zvíťazil v Nitre
t45_behnohy_2015_dua_priepasne_1410_-_kopia21. 01. 2017

Šimon Žáčik sa stal víťazom 1. kola pretekov Intersport Nitrianska bežecká liga. Preteky sa uskutočnili 15. januára v Nitre, pretekalo sa na trati dlhej 2 míle.

VÝSLEDKY

Košický trojkráľový beh
t45_behnohy_2015_dua_priepasne_1410_-_kopia08. 01. 2017

Košický trojkráľový beh 2017 - na treťom mieste v absolútnom poradí skončil Daniel Kraviansky. Na 5100m dlhej trati na piatom mieste skončil Vladimír Sopko.

Výsledky:

5100 m

1100 m

Trojkráľova šestka
titul130_beh_nohyodzadu08. 01. 2017

Na trnavskom behu "Trojkráľova šestka" obsadil Andrej Orlický celkove druhé miesto. Na 4. mieste skončil Pavol Koval. Na 6 km dlhom behu medzi ženami obsadila mladučká Simona Hanzlíková 8. miesto.

Výsledky

Trojkráľový beh B.B.
t45_behnohy_2015_dua_priepasne_1410_-_kopia07. 01. 2017

Na včerajšom SOFTIP Trojkráľovom večernom behu v Banskej Bystrici dominovali triatlonisti. Na trati dlhej 5390m zvíťazil Matúš Verbovský, resp. Petra Fašungová. Medzi mužmi na 3. mieste skončil Jakub Mészaroš, medzi ženami na 2. mieste Silvia Valová. Na 5. mieste skončil Peter Štilla.