M-SR v zimnom triatlone
jurkovic.praded14_45IMG_8892_-_kopia07. 03. 2017

Praděd 2014:
T. Jurkovič - abs. víťaz a majster SR

Medailisti z M-SR v zimnom triatlone, ktoré sa uskutočnili na Praděde (z Karlovej Studánky) 4. marca. Svoj šiesty titul v zimnom triatlone získal Tomáš Jurkovič.

praded14_45_-_kopia07. 03. 2017

Absolútnym víťazom spoločných majstrovstiev v zimnom triatlone sa stal český špecialista na horskú cyklistiku, ale s bohatými skúsenosťami so zimným triatlonom - Marek Rauchfuss. Rauchfuss získal český titul, na druhom mieste dobehol Tomáš Jurkovič (získal slovenský titul) a na treťom mieste Čech Pavel Jindra.

VÝSLEDKY

Jurkovič prvým majstrom SR 2017
jurkovict45_lygna200605. 03. 2017

Tomáš Jurkovič si na Praděde dobehol pre prvý tohto roku udelovaný titul majstra Slovenska STÚ. Na spoločnom českom a slovenskom šampionáte v zimnom triatlone získal už svoj šiesty titul majstra SR.
Ďalšie tituly získali: junior Mário Košút, medzi veteránmi do 49 rokov Slavomír Praj, nad 50 rokov Bohuslav Melicherčík
VÝSLEDKY (zatiaľ nie sú k dispozícii)

Králiky - víťazom Praj
Praj45_2017_wtt.krusetnica_136_-_kopia20. 02. 2017

Slavomír Praj

Absolútnym víťazom Memoriálu Dr. Antona Ihringa, ktorý sa uskutočnil v Králikoch 19. februára, sa stal veterán Slavomír Praj.
3. kolo Slovenského pohára v zimnom triatlone -

VÝSLEDKY

V Krušetnici víťazom Jurečka
jurecka45_krusetnica_7545_12. 02. 2017

Matúš Jurečka

Matúš Jurečka sa stal víťazom 2. kola Slovenského pohára v zimnom triatlone. Pri neúčasti víťaza 1. kola, Tomáša Jurkoviča, Matúš dnes v Krušetnici bojoval iba s časom. Medzi ženami zvíťazila Poľka Asia Garlewicz.

VÝSLEDKY

Tretie striebro Melicherčíka
titul130_cogneag31. 01. 2017

Ilustračné foto

Majstrovstvá Európy v zimnom triatlone v Estónskom Otepää boli pre veterána Bohuslava Melicherčíka tretím štartom na európskych šampionátoch v zimnom triatlone a zároveň aj tretia strieborná medaila. Prvý štart a prvú medailu získal na Donovaloch v roku 2003, druhú v

Quebec - Šimočko a Hrúzová
logoitu_80_www26. 02. 2017

Na pretekoch ITU SP v zimnom triatlone "S3" zvíťazili v kandaskom Québecu domáci pretekári - Maxime Lebouef, resp. Ariane Carrier. Obaja slovenskí pretekári skončili zhodne na 9. miestach. Medzi mužmi víťaz týchto pretekov spred 3 rokov Dušan Šimočko medzi mužmi a medzi ženami Andrea Hrúzová.

ME v zimnom triatlone
logo_etu110_www28. 01. 2017

Oficiálne výsledky ME v zimnom triatlone 2017. Zo šiestich titulov päť do Ruska!
Majstrami Európy sa v estónskom Otepää stali: v elite mužov - Rus Pavel Andrejev, v elite žien - Češka Helena Erbenová; v kategórii M U23 - Rus Roman Vasin resp. jeho krajanka Daria Rogozina, medzi juniormi - Rus Alexander Vasiljev, resp. Ruska Polina Tarakanova.

ME - neoficiálne výsledky
wtt_lygna12028. 01. 2017

ilustračné foto

Milan Slovák informuje z ME v zimnom triatlone.
"Juniorka Rebeka Gabčíková úspešne zabojovala o 4. miesto. V elitnej kategórii Tomáš Jurkovič obsadil neoficiálne 10. miesto, Kristína Néč-Lapinová skončila na 5. mieste. Vo vekových kategóriách štartovalo viac ako 200 pretekárov, Bohuslav

« ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec »