RUŽÍNSKY TRIATLON 2020 - propozície

t6 2017 tria kosice.ruzin 025 kopiaV sobotu 18. júla sa v Ružíne (Košice) uskutoční 8. ročník pretekov - RUŽÍNSKY TRIATLON. Pre seniorské kategórie sú pripravené trate na objemoch krátkeho triatlonu, pre juniorské, dorastenecké kategórie a pre kategóriu OPEN je pripravená trať na objemoch šprint triatlonu. 

Čítať ďalej

TriTajchlon 2020 - propozície

Tajch pri Novej Bani bude v sobotu 29. augusta 2020 dejiskom 2. ročníka TriTAJCHlonu 2020. Pre elitnú kategóriu sú preteky vypísané na objemoch šprint triatlonu.

Čítať ďalej

SPRINT TRIATLON - Demänovská dolina - propozície

plagat 6sprinttriatlonDemDol kopiaV Demänovskej doline sa 9. augusta uskutoční už 4. ročník triatlonových pretekov: SPRINT TRIATLON O PUTOVNÝ POHÁR STAROSTKY OBCE DEMÄNOVSKÁ DOLINA. Preteky sa organizujú na objemoch šprint triatlonu a organizátori sa hrdia prívlastkom najvyššie položeného triatlonu na Slovensku.

Čítať ďalej

TRIATHLON ROVINKA - propozície

t6 rovinka kopiaV nedeľu 19. júla sa na Jazere Rovinka uskutočnia triatlonové preteky: TRIATHLON ROVINKA. Preteky sú určené prioritne pre žiacke kategórie, súčasťou ale budú aj preteky na objemoch superšprint triatlonu. 

Čítať ďalej


logo etu

logo sov         logo ksz

narodne m

MŠVVŠ SR logo 170 Rok 2020: 319 368 Eur

 

logo scp

BSK logo170