Nedostatok vody mení Rozpis súťaží STÚ 2019

plagat 2019valca 6banner 700 kopia

V priebehu niekoľkých dní organizátori triatlonu na Domaši a v Lozorne prišli so zásadnými rozhodnutiami. Kým Domaša sa s istotou neuskutoční vôbec (absolútny nedostatok vody),

organizátori hľadajú možnosti na zachovanie aspoň Karpatského triatlonu v pôvodných objemoch 1,2-60-12 (mimo SlPo), ktorý je naplánovaný na nedeľu 23.6.2019. Urobili však rozhodný krok - oficiálne zrušili Slovenský pohár plánovaný na sobotu 22.6.2019. Informácia Mariána Horinka (FTVŠ SUPERŠPRINT, Karpatský triatlona a DOMAŠA TRIATLON): 

Superšprint Snowland miesto Karpatskeho triatlonu - dlhá trať ešte stále "v hre"!

Milí triatlonisti a priaznivci tohto športu, 

Chceli by sme Vám oznámiť, že v sobotu 22. júna sa neuskutoční Karpatský triatlon - 8. kolo Slovenského pohára, kvôli nedostatku vody v nádrži.

V tomto istom termíne, ale na inom mieste sme pre Vás pripravili nemenej zaujímavé 1-dňové podujatie pod názvom Snowland Super šprint triatlon, ktoré sa uskutoční vo Valčianskej doline.

Propozície a mapy budú zverejnené v priebehu budúceho týždňa.

Môžete sa tešiť na žiacke a dospelácke štafety.

Pre pretekárov hlavných kategórii máme pripravené zaujímavé prize money.

Taktiež by sme chceli pretekárov informovať, že zatiaľ je zmenené len miesto sobotňajších pretekov Slovenského pohára. Preteky Karpatského triatlonu na dlhej trati (v objemoch 1,2 – 60 – 12), ktoré sa majú uskutočniť v nedeľu 23. júna sú stále „otvorené“. Riešime všetky alternatívy a ak by sa preteky na dlhej trati neuskutočnili v Lozorne, chceli by sme ich zorganizovať na inej priehrade v lokalite Záhoria (uvažuje sa o priehrade v Kuchyni – pozn.).

O pretekoch Karpatského triatlonu – dlhá trať (1,2-60-12) vás budeme taktiež promptne informovať.

Tešíme sa na Vaše dramatické súboje v krásnom prostredí.

Prídite a nezabudnete.

Organizátori Karpatského triatlonu a Snowland triatlonu.

 

sst valca banner 700

 

.jj, pd


logo etu

logo sov         logo ksz

narodne m

MŠVVŠ SR logo 170 Rok 2020: 319 368 Eur

 

logo scp

BSK logo170