CASSOVIA DUATLON - štartové listiny

V sobotu 14. apríla sa v Košiciach uskutoční 2. kolo Slovenského pohára v duatlone. V rámci pretekov CASSOVIA DUATLON na objemoch 10-40-5 budú štartujúci pretekári bojovať o body do SlPo v najvyššej kategórii.

Najvyššiu kategóriu SlPo majú na polovičných objemoch aj mládežnícke kategórie (juniori a dorastenci).

 

Program a štartové listiny
09:00 štart Nádeje C 
09:15 štart Nádeje B
09:30 štart Nádeje A
10:40 štart Mladší žiaci
11:20 štart Starší žiaci
13:00 štart 5-20-2,5 - juniori, dorastenci - SlPo, OPEN (nie je Slovenský pohár)
13:00 štart 10-40-5 - muži, ženy, veteránske kategórie - SlPo


Rok : 2018, Názov : CASSOVIA DUATLON 2018 - DUA_Dorci/Dorky (5-20-2,5)
PriezviskoMenoRok narodeniaKrajinaKlubNázov dĺžky (objem)Čas plávaniaMeno
Toma Jakub 2001-08-17 SVK ŠK ATÓM Levice Dorastenci - DUA_Dorci/Dorky
Hazuchová Líza 2002-07-23 SVK Mestský plavecký klub Dolný Kubín Dorastenky - DUA_Dorci/Dorky
Ščerbíková Ivana 2002-09-06 SVK Mestský plavecký klub Dolný Kubín Dorastenky - DUA_Dorci/Dorky
Bičanová Margaréta 2001-09-05 SVK KPŠ NEREUS Žilina Dorastenky - DUA_Dorci/Dorky
Linkeschová Lucia 2001-05-19 SVK TRIATLONOVÝ KLUB Košice Dorastenky - DUA_Dorci/Dorky
Vrábel Jozef 2002-10-05 SVK Slovenská Triatlonová Akadémia Dorastenci - DUA_Dorci/Dorky
Očipa Lukáš 2001-05-12 SVK - nezistený - Dorastenci - DUA_Dorci/Dorky
Čellárová Veronika 2002-07-24 SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica Dorastenky - DUA_Dorci/Dorky
Jenčušová Nora 2002-04-14 SVK ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves Dorastenky - DUA_Dorci/Dorky
Rok : 2018, Názov : CASSOVIA DUATLON 2018 - DUA_junci/junky (5-20-2,5)
PriezviskoMenoRok narodeniaKrajinaKlubNázov dĺžky (objem)Čas plávaniaMeno
Mináriková Alexandra 2000-10-24 SVK KPŠ NEREUS Žilina Juniorky - DUA_junci/junky
Frlička Eduard 2000-03-29 SVK ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves Juniori - DUA_junci/junky
Rok : 2018, Názov : CASSOVIA DUATLON 2018 - DUA_Ml.Žiaci (2-6-1)
PriezviskoMenoRok narodeniaKrajinaKlubNázov dĺžky (objem)Čas plávaniaMeno
Ščerbíková Kristína 2006-03-28 SVK Mestský plavecký klub Dolný Kubín Žiačky mladšie - DUA_Ml.Žiaci
Popovičová Loriana 2005-02-21 SVK TRIATLONOVÝ KLUB Košice Žiačky mladšie - DUA_Ml.Žiaci
Tomová Nina 2005-11-05 SVK ŠK ATÓM Levice Žiačky mladšie - DUA_Ml.Žiaci
Selecká Tereza 2005-08-09 SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica Žiačky mladšie - DUA_Ml.Žiaci
Vráblová Margaréta 2005-03-06 SVK Slovenská Triatlonová Akadémia Žiačky mladšie - DUA_Ml.Žiaci
Bátovský Boris 2005-01-25 SVK ŠK ATÓM Levice Žiaci mladší - DUA_Ml.Žiaci
Fotul Branislav 2005-12-06 SVK TRIATLONOVÝ KLUB Košice Žiaci mladší - DUA_Ml.Žiaci
Katreniak Ján 2006-06-16 SVK Mestský plavecký klub Dolný Kubín Žiaci mladší - DUA_Ml.Žiaci
Pivarčiová Nikol 2005-08-24 SVK ŠK ATÓM Levice Žiačky mladšie - DUA_Ml.Žiaci
Rok : 2018, Názov : CASSOVIA DUATLON 2018 - DUA_Muži (5-20-2,5)
PriezviskoMenoRok narodeniaKrajinaKlubNázov dĺžky (objem)Čas plávaniaMeno
Čellárová Veronika 2002-07-24 SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica Muži - DUA_Muži
Áron Dominik 1993-03-29 SVK pro-body triatlon team Košice Muži - DUA_Muži
Adam Slavomír 2004-03-26 SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica Muži - DUA_Muži
Selecká Tereza 2005-08-09 SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica Muži - DUA_Muži
Barto Aurel 2001-01-22 SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica Muži - DUA_Muži
Adamová Lenka 2009-11-24 SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica Muži - DUA_Muži
Kovalančík Martin 1985-10-13 SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica Muži - DUA_Muži
Višnai Matej 1988-08-16 SVK pro-body triatlon team Košice Muži - DUA_Muži
Brnčalová Lea 2001-04-05 SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica Muži - DUA_Muži
Štilla Peter 1989-01-30 SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica Muži - DUA_Muži
Rok : 2018, Názov : CASSOVIA DUATLON 2018 - DUA_NDJ.A (0,6-1-0,3)
PriezviskoMenoRok narodeniaKrajinaKlubNázov dĺžky (objem)Čas plávaniaMeno
Popovičová Viviana 2008-01-28 SVK TRIATLONOVÝ KLUB Košice Žiačky nádeje A - DUA_NDJ.A
Hájniková Zuzana 2008-06-22 SVK TRIATLONOVÝ KLUB Košice Žiačky nádeje A - DUA_NDJ.A
Maruniak Martin 2008-09-15 SVK Mestský plavecký klub Dolný Kubín Žiaci nádeje A - DUA_NDJ.A
Fotul Richard 2008-12-03 SVK TRIATLONOVÝ KLUB Košice Žiaci nádeje A - DUA_NDJ.A
Fotulová Alexandra 2007-05-22 SVK TRIATLONOVÝ KLUB Košice Žiaci nádeje A - DUA_NDJ.A
Peško Adam 2009-10-23 SVK TRIATLONOVÝ KLUB Košice Žiaci nádeje A - DUA_NDJ.A
Peško Michal 2007-08-22 SVK TRIATLONOVÝ KLUB Košice Žiaci nádeje A - DUA_NDJ.A
Snováková Bibiana 2007-03-27 SVK Mestský plavecký klub Dolný Kubín Žiačky nádeje A - DUA_NDJ.A
Moskáľová Margaréta 2007-11-27 SVK Mestský plavecký klub Dolný Kubín Žiačky nádeje A - DUA_NDJ.A
Rok : 2018, Názov : CASSOVIA DUATLON 2018 - DUA_NDJ.B (0,4-0,8-0,2)
PriezviskoMenoRok narodeniaKrajinaKlubNázov dĺžky (objem)Čas plávaniaMeno
Adamová Lenka 2009-11-24 SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica Žiačky nádeje B - DUA_NDJ.B
Baluchová Nela 2009-02-15 SVK ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves Žiačky nádeje B - DUA_NDJ.B
Cibula Roman 2010-05-23 SVK TRIATLONOVÝ KLUB Košice Žiaci nádeje B - DUA_NDJ.B
Hričina Andrej 2010-07-14 SVK ŠK ATÓM Levice Žiaci nádeje B - DUA_NDJ.B
Rok : 2018, Názov : CASSOVIA DUATLON 2018 - DUA_NDJ.C (0,2-0,6-0,1)
PriezviskoMenoRok narodeniaKrajinaKlubNázov dĺžky (objem)Čas plávaniaMeno
- - - - - - - DUA_NDJ.C
Rok : 2018, Názov : CASSOVIA DUATLON 2018 - DUA_OPEN (5-20-2,5)
PriezviskoMenoRok narodeniaKrajinaKlubNázov dĺžky (objem)Čas plávaniaMeno
Straka Martin 1983-05-20 SVK ŠK KOMPAS Muži - DUA_OPEN
Křemen Stanislav 1983-01-23 SVK - nezistený - Muži - DUA_OPEN
Geletka Tomáš 1987-06-10 SVK - nezistený - Muži - DUA_OPEN
Antonakova Jana 1983-08-05 SVK - nezistený - Ženy - DUA_OPEN
Gryboś Szymon 1985-04-01 POL - nezistený - Muži - DUA_OPEN
Tyszová Natália 1988-12-10 SVK - nezistený - Ženy - DUA_OPEN
Rok : 2018, Názov : CASSOVIA DUATLON 2018 - DUA_OPEN (5-20-2,5)
PriezviskoMenoRok narodeniaKrajinaKlubNázov dĺžky (objem)Čas plávaniaMeno
Akuratný Michal 1988-03-01 SVK pro-body triatlon team Košice Muži - DUA_OPEN
Škarba Roman 1978-08-10 SVK ŠK ATÓM Levice Veteráni 1 - DUA_OPEN
Kovacikova Katarina 1988-05-23 SVK - nezistený - Ženy - DUA_OPEN
Kozak Dominik 1991-03-21 SVK - nezistený - Muži - DUA_OPEN
Rok : 2018, Názov : CASSOVIA DUATLON 2018 - DUA_St.Žiaci (3-10-1,5)
PriezviskoMenoRok narodeniaKrajinaKlubNázov dĺžky (objem)Čas plávaniaMeno
Tesárová Katarína 2004-05-19 SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica Žiačky staršie - DUA_St.Žiaci
Katreniaková Zuzka 2004-01-08 SVK Mestský plavecký klub Dolný Kubín Žiačky staršie - DUA_St.Žiaci
Slimák Adam 2004-02-02 SVK TRIKLUB Poprad Žiaci starší - DUA_St.Žiaci
Adam Slavomír 2004-03-26 SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica Žiaci starší - DUA_St.Žiaci
Lizák Filip 2004-02-02 SVK Mestský plavecký klub Dolný Kubín Žiaci starší - DUA_St.Žiaci
Hájniková Anna 2004-08-24 SVK TRIATLONOVÝ KLUB Košice Žiaci starší - DUA_St.Žiaci
Mesárošová Martina 2003-03-09 SVK Mestský plavecký klub Dolný Kubín Žiačky staršie - DUA_St.Žiaci
Hájnik Michal 2003-03-24 SVK TRIATLONOVÝ KLUB Košice Žiaci starší - DUA_St.Žiaci
Rok : 2018, Názov : CASSOVIA DUATLON 2018 - DUA_Veteránky (5-20-2,5)
PriezviskoMenoRok narodeniaKrajinaKlubNázov dĺžky (objem)Čas plávaniaMeno
Schwartzmann Florent 1978-01-26 FRA - nezistený - Veteráni 1 - DUA_Veteránky
Rok : 2018, Názov : CASSOVIA DUATLON 2018 - DUA_V1 (5-20-2,5)
PriezviskoMenoRok narodeniaKrajinaKlubNázov dĺžky (objem)Čas plávaniaMeno
Koval Pavol 1972-03-15 SVK TRIATLON TEAM Trnava Veteráni 1 - DUA_V1
Jámbor Martin 1973-04-19 SVK - nezistený - Veteráni 1 - DUA_V1
Plačko Martin 1977-10-18 SVK ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves Veteráni 1 - DUA_V1
Rok : 2018, Názov : CASSOVIA DUATLON 2018 - DUA_V2 (5-20-2,5)
PriezviskoMenoRok narodeniaKrajinaKlubNázov dĺžky (objem)Čas plávaniaMeno
JURAŠKO Peter 1968-04-23 SVK pro-body triatlon team Košice Veteráni 2 - DUA_V2
Otepka Igor 1963-02-27 SVK Mestský plavecký klub Dolný Kubín Veteráni 2 - DUA_V2
Želasko Ondrej 1966-11-06 SVK TDMK Krompachy Veteráni 2 - DUA_V2
Jurčo Andrej 1968-12-10 SVK Gánovce Veteráni 2 - DUA_V2
Kuzmiak Marian 1964-04-12 SVK pro-body triatlon team Košice Veteráni 2 - DUA_V2
Rok : 2018, Názov : CASSOVIA DUATLON 2018 - Krátky duatlon (10-40-5)
PriezviskoMenoRok narodeniaKrajinaKlubNázov dĺžky (objem)Čas plávaniaMeno
Halža Pavol 1978-04-09 SVK pro-body triatlon team Košice Veteráni 1 - Krátky duatlon
Kubo Ondrej 1993-11-25 SVK 3NITY Triathlon team Bratislava Muži - Krátky duatlon
Otepka Igor 1963-02-27 SVK Mestský plavecký klub Dolný Kubín Veteráni 2 - Krátky duatlon
Mičík Ján 1968-05-15 SVK - nezistený - Veteráni 2 - Krátky duatlon
Sitarčík Martin 1981-12-05 SVK Mestský plavecký klub Dolný Kubín Muži - Krátky duatlon
Kovalančík Martin 1985-10-13 SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica Muži - Krátky duatlon
Lamiová Katarína 1983-01-16 SVK - nezistený - Ženy - Krátky duatlon
Šulek Ján 1981-09-11 SVK Prestigio Realiz team BA Muži - Krátky duatlon
Mikulová Katarína 1973-05-02 SVK Mestský plavecký klub Dolný Kubín Veteránky - Krátky duatlon
Kozak Martin 1988-09-06 SVK - nezistený - Muži - Krátky duatlon
Redaj Ľubomír 1986-06-02 SVK pro-body triatlon team Košice Muži - Krátky duatlon
Lami Michal 1986-08-12 SVK LK Metropol Kosice Muži - Krátky duatlon
Schwartzmann Florent 1978-01-26 FRA - nezistený - Veteráni 1 - Krátky duatlon
Fotul Gregor 1976-01-12 SVK TRIATLONOVÝ KLUB Košice Veteráni 1 - Krátky duatlon
Baluch Ladislav 1974-05-08 SVK TDMK Krompachy Veteráni 1 - Krátky duatlon
Kraviansky Daniel 1994-10-18 SVK pro-body triatlon team Košice Muži - Krátky duatlon
Adam Slavomír 1977-12-06 SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica Veteráni 1 - Krátky duatlon
Antonak Juraj 1978-05-09 SVK - nezistený - Veteráni 1 - Krátky duatlon

 

.jj

 


logo etu

logo sov         logo ksz

narodne m

logo-minedu-sk_180 Rok 2018: 187 775 Eur,

Rok 2018: 43 540 Eur

logo scp