ITU školenie trénerov opäť na Slovensku

logo itu modre3circlelogo onblueNa základe komunikácie s ITU ohľadne možnosti zorganizovania školenia ITU trénerov 1. stupňa sme dospeli k termínu, ktorý vyhovuje ITU aj STÚ. Pôvodný aprílový termín sme ešte začiatkom februára odmietli a ako vyhovujúci sme teraz prijali októbrový termín - 13. - 18. okóber 2020. 

Vyzývame všetkých záujemcov o absolvovanie školenia o prejavenie predbežného záujmu o prihlásenie sa do 31. mája 2020 na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. s predmetom "ITU coach level 1".

Na Slovensku zorganizujeme druhýkrát školenie trénerov 1. stupňa. Po prvýkrát sa uskutočnilo podobné školenie v máji 2012. Školenia sa v tom čase zúčastnilo 21 frekventantov (10 zo Slovenska, 9 z Chorvátska, 1 z Talianska a 1 z Izraela). Škalenie úspešne zo Slovákov absolvovalo 7 (Tomáš Jurkovič, Peter Mosný, Roman Kraľovič, Michal Puškár, Ján Roziak, Roman Švaňa a Jozef Trakovický). Traja frekventanti na víkendové skúšky vôbec nenastúpili (Ivana a Mária Kuriačkové cestovali do zahraničia na preteky, Michal Varga organizoval preteky).  

V ostatných dvoch rokoch úspešne absolvovali školenie trénerov traja Slováci - Alena Stevens v roku 2018 (British Triathlon) úroveň 2, Jozef Vrábel v roku 2019 (ITU) úroveň 2 a Veronika Kermietová v roku 2019 (ITU) úroveň 1. 

 

 

 

 

.jj


logo etu

logo sov         logo ksz

narodne m

MŠVVŠ SR logo 170 Rok 2020: 319 368 Eur

 

logo scp

BSK logo170