Gajdošová v nedeľu na štarte WTS

logo leeds19 kopiaV nedeľu pokračujú seriálové MS už 4. kolom v anglickom Leedsi. Na preteky nenastúpi Richard Varga, ktorý svoj štart po prestávke posunul až na preteky SP v belgických Antwerpách. Zastúpenia však mať budeme.

Romana Gajdošová nastúpi na svoje tretie preteky WTS v tejto sezóne a celkove to bude jej šiesty štart. Po prvýkrát nastúpi na štart pretekov, ktoré už v minulosti absolvovala. Vlani v Leedsi skončila na 26. mieste (zhodou okolností má rovnaké štartové číslo). Zároveň je to aj jej najlepšie umiestnenie z piatich štartov v pretekoch WTS. 

Po dlhej dobe sa na štarte objavia spoločne bratia Brownleeovci. Alistair má za sebou dva úspešné štarty v pretekoch ITU - titul na ME a prvenstvo v pretekoch SP. Budeme s napätím sledovať ako si na domácej trati bude počínať. Vlani vynechal prakticky celú sezónu a v Leedsi neštartoval Svoje dva predchádzajúce štarty (2016, 2017) však znamenali jeho jasné víťazstvá. Celý Leeds mu bude držať palce, aby do tretice zvíťazil na domácej trati. Na štart nastúpi až s číslom 47, jeho brat Jonathan s číslom 26.  

 

WTS 4. kolo, Leeds GBR
14:06 štart ŽENY, 26 Romana Gajdošová
16:51 štart MUŽI  


logo leeds19

.jj


logo etu

logo sov         logo ksz

narodne m

MŠVVŠ SR logo 170 Rok 2019: 284 657 Eur

 

logo scp

BSK logo170