Správa z reprezentačného výjazdu – PON Příbram 2019

Preteky Olympijských nádejí v českom meste Příbram absolvovalo v dňoch 8 - 9. 6. 2019 dvanásť starších žiakov a desať juniorov nominovaných na základe kvalifikácie z triatlonu v Senci. Svoju účasť vzhľadom na predchádzajúce ME vo Weerte odriekli jej samotní účastníci (po vzájomnej dohode s juniorským reprezentačným koordinátorom Jánom Roziakom).V silnej konkurencii krajín Česka, Maďarska a Poľska si naši mladí triatlonisti počínali počas dvoch dní výborne (VÝSLEDKY).

„Vzhľadom na celosvetový trend triatlonových mix štafiet sme sa zúčastnili MČR aj v tejto atraktívnej disciplíne (vo formáte 2+1) a na našu radosť si zasúťažili nie len nominovaní vzhľadom na výsledky zo soboty, ale organizátor Radek Eliáš nám vyšiel v ústrety a tak sa na štart v mix štafetách postavili všetci naši mládežníci. Najväčšiu radosť nám spravila žiacka štafeta ktorá skončila na peknom treťom mieste no veľmi dobre si počínali aj juniorské štafety,“ povedal po návrate z Příbramu juniorský reprezentačný koordinátor Ján Roziak.

„Za to že reprezentačný výjazd na Preteky Olympijských nádejí Příbram 2019 bol vydarenou akciou, vďačíme aj viacerým rodičom bez ktorých by doprava 22 mládežníkov na podujatie nebola možná. Veľká vďaka patrí aj našim kamarátom z Čiech (na čele s Radkom Eliášom), ktorí nám vo všetkom vyšli v ústrety a pojem problém pre nich neexistoval,“ uzavrel Ján Roziak.

Link na web s oficiálnymi výsledkami

spol 22

jr, foto jr


logo etu

logo sov         logo ksz

narodne m

MŠVVŠ SR logo 170 Rok 2019: 284 657 Eur

 

logo scp

BSK logo170