Preteky olympijských nádejí v Příbrame: druhé miesto Vráblovej

Počas uplynulého víkendu sa v českom meste Příbram uskutočnili preteky olympijských nádejí v rámci Příbramského triatlonu 2019.

Z našich triatlonistov sa najviac darilo dievčatám – medzi staršími žiačkami na druhom mieste skončila Margaréta Vráblová, medzi juniorkami Nora Jenčušová na 3. mieste.

 

Povôdná informácia o víťazstve Kristíny Jesenskej v kategórii junioriek vychádza z oficiálnych výsledkov zverejnených organizátorom. Avšak podľa predsedu Komisie mládeže a rozvoja triatlonu Milana Celerina, ktorý bol (s Jánom Roziakom) vedúcim slovenskej výpravy v Příbrame, Kristína Jesenská preteky nedokončila kvôli zraneniu nohy...

Screenshot 1

Preteky olympijských nádejí (Příbram):

Výsledky – staršie žiačky (0,4-12-3):

1. Lili Dobi (HUN)

2. Margaréta Vráblová (SVK)

3. Kateřina Hadravová (CZE)

5. Ema Beke (SVK)

15. Loriana Popovičová (SVK)

17. Nikol Pivarčiová (SVK)

20. Paulína Haulíková (SVK)

25. Katarína Krídlová (SVK)

 

Výsledky – starší žiaci (0,4 – 12 – 3):

1. Martin Kozojed (CZE)

2. Gyula Kovács (HUN)

3. Šimon Michálek (CZE)

6. Slavomír Adam (SVK)

15. Gabriel Suchý (SVK)

18. Filip Lizák (SVK)

19. Šimon Rebidáš (SVK)

23. Boris Bátovský (SVK)

32. Šimon Dúbravík (SVK)

 

Výsledky - dievčatá / dorastenky + juniorky (0,75-20-5):

1. Kristína Jesenská (SVK)

2. 1. Tereza Svobodová Tereza (CZE)

3. 2 .Heidi Juránková (CZE),

4. 3. Nora Jenčušová (SVK)

5. 4. Margaréta Bičanová (SVK)

9. 8. Líza Hazuchová (SVK)

27. 26. Lara Bábska (SVK).

 

Výsledky – chlapci / dorast + juniori (0,75-20-5):

1. Radim Gřebík (CZE)

2. Tomáš Kříž (CZE)

3. Gergo Dobi (HUN)

15. Adam Ulbricht (SVK)

16. Peter Rojtáš (SVK)

26. Dalibor Riška (SVK)

29. Matej Medveczky (SVK)

30. Jozef Vrábel (SVK)

 

* * *

Příbramský triatlon - výsledky – muži 50+ (1,5-40-10):

1. Radek Uhlíř (CZE)

2. Milan Celerin (SVK)

3. Martin Matejovič (CZE).

 


logo etu

logo sov         logo ksz

narodne m

logo-minedu-sk_180 Rok 2019: 264 768 Eur

 

logo scp