MaindNyNa biela 78CBsoft 2017 78Sport logo Nike 78sita 78


Super šprint FTVŠ Bratislava

pozvanka_supersprintFTVS.titul_-_kopia19. 04. 2017

Jedinečný formát pretekov Super šprint FTVŠ Bratislava už cez víkend
 

V Bratislave sa bude v nedeľu 23. apríla po prvýkrát usporiadavať Super šprint FTVŠ na atraktívnych tratiach 175m plávanie – 5 km cyklistika a 1,5 km beh. Športová agentúra BECOOL spolu s Prestigio Realiz

Team vás srdečne pozývajú na tento triatlonový sviatok.

 

  

Po prvýkrát na Slovensku jedinečný model pretekov pod názvom Super šprint FTVŠ Bratislava v areáli vysokej školy FTVŠ na nábreží Dunaja. Plavecká časť sa uskutoční v bazéne FTVŠ.

Môžete sa tešiť na strhujúcu atmosféru pretekov, ktorá bude pozostávať v kategórií elite z rozbehov, semifinále a finále,  to všetko v jeden deň.V jednom rozbehu bude štartovať maximálne 12 triatlonistov, ktorí po odplávaní sadnú na bike, absolvujú cyklistickú časť pretekov a následne bežeckú.

Taktiež budete mať možnosť po prvýkrát sledovať preteky v priamom prenose cez Skylink na športovom kanáli 213, ale aj online na www.realizsportteam.sk. Stačí, ak sa stanete fanúšikom Prestigio Realiz Team na Facebooku. Priamy prenos sa začína o 15:30 a bude až do 17:20 hod.

Môžete sa tešiť nasúboj olympionikov Pala Šimka, účastníka olympiády v Pekingu 2008 a tiež šiesteho z Majstrovstiev Európy v triatlone v tom istom roku, ako aj Jana Čelustku, ktorý patrí do širšej svetovej TOP 20 špičky.

Medzi účastníkmi pretekov nebudú chýbať ani mená úspešných mladých pretekárov ako Ondrej Olšar, štvrtý najlepší junior v Európe a 12-sty na svete v tej istej kategórií, Jirka Kalus, dvojnásobný Majster Európy v akvatlone. Tiež naša najlepšia žena Romana Gajdošová, 13-sta z Majstrovstiev sveta v kategórií do 23 rokov a dorastenka Kristína Jesenská, ktorá je 4-tánajlepšia v Európe. Môžete sa tešiť aj na popredných slovenských triatlonistov, ako sú Matúš Verbovský a Tadeáš Fazekaš.

Preteky začínajú o 10 hod rozjazdami vekových kategórií a finálovú časť uvidíte už o 15:30, kedy začínajú eliťáci dvomi finálovými rozjazdami. Na podujatie sa registrujete na stránke www.supersprintftvs.sk.


logo etu

logo sov logo ksz

narodne m

logo-minedu-sk_180 Rok 2017 - 245.509 Eur