• Home
  • Propozície pretekov

SNOWLAND Superšprint triatlon - štartové listiny a info

logo snowland19 6triatlonsnow logo na ciernom kopiaV sobotu 22. júna sa vo Valči uskutoční SNOWLAND SUPERŠPRINT TRIATLON. Preteky sú súčasťou Slovenského pohára vo všetkých kategóriách, navyše kluby budú môcť bodovať aj v súťaži zmiešaných štafiet. Uverejňujeme štartové listiny a dôležité informácie z organizačného výboru od Danky Ignačákovej:

Čítať ďalej

PIEŠŤANSKÝ AKVATLON - propozície

t6 hurbanovo2017b 4c21V Piešťanoch sa dňa 29. augusta uskutoční akvatlonové podujatie PIEŠŤANSKÝ AKVATLON. Preteky sú zaradené do Slovenského pohára vo všetkých kategóriách (10. kolo + 28. kolo žiakov). V Piešťanoch sa preteká na originálnych tratiach, ktoré sú však u nás netradičné. Hlavné kategórie budú súťažiť na objemoch 3 beh -1 plávanie - 3 beh.

Čítať ďalej

RUŽÍNSKY TRIATLON - propozície

t6 2017 tria kosice.ruzin 025 kopiaDňa 20. júla sa v Ružíne pri Košiciach uskutoční 7. ročník pretekov RUŽÍNSKY TRIATLON. Preteky sú súčasťou Slovenského pohára v triatlone - 10. kolo na šprint objemoch a 11. kolo na olympijských objemoch. 

Čítať ďalej

H-TRIATHLON SKALICA - propozície

t6 kros2016 krosdua dolnykubin 1595 kopiaV Zlatníckej doline v Skalici sa 13. júla uskutočnia preteky H-TRIATHLON Skalica, ktoré sú súčasťou Slovenského pohára v kros triatlone (3. kolo). Preteky sú súčasťou akcie EXTREM CROSS FESTIVAL Skalica 2019. 

Čítať ďalej

SNOWLAND TRIATLON - POZVÁNKA outdoorovou kampaňou

snowland CLV kopiaTurčiansky amatérsky triatlon zmenil svoje pôsobisko. Z Ďanovej sa presunul do Valčianskej doliny, zmenil názov na SNOWLAND TRIATLON a po vstupe Prestigia Realiz do organizácie tohto podujatia sa zmenil nielen dátum (z 29. na 22. jún), ale aj formát a objemy pretekov. Výrazne sa skvalitnila aj reklama na podujatie.

Čítať ďalej


logo etu

logo sov         logo ksz

narodne m

logo-minedu-sk_180 Rok 2019: 264 768 Eur

 

logo scp