SLOVENSKÉ POHÁRE 2019

polak6 8767 kopiaPrehľad výsledkov Slovenských pohárov STÚ v roku 2019 so zvýraznením pódiových umiestnení:

 

 

 

 

TRIATLON - 2019
MUŽI absolútne poradie
1. Tadeáš Fazekaš ŠKALV
2. Marek Smetana 3NTBA
3. Daniel Kraviansky PROKE

ŽENY absolútne poradie
1. Lýdia Drahovská 3NTBA
2. Rebeka Rizmanová STABA
3. Margaréta Bičanová NERŽI
JUNIORI
1. Matej Grman AQALV
2. Matej Macháček ŠTKPK
3. Dalibor Riška TRXBA

JUNIORKY
1. Margaréta Bičanová NERŽI
2. Lara Bábska 3NTBA
3. Kristína Jesenská 3NTBA
DORASTENCI
1. Peter Rojtáš TTKKE
2. Juraj Fronc PREBA
3. Adam Ulbricht AQTTE

DORASTENKY
1. Martina Mesárošová MPKDK
2. Zuzana Michaličková NERŽI
3. Karin Jánošová ŠKALV
AGm20-29
1. Tadeáš Fazekaš ŠKALV
2. Marek Smetana 3NTBA
3. Daniel Kraviansky PROKE

AGž20-29
1. Lýdia Drahovská 3NTBA
2. Rebeka Rizmanová STABA 
3. Ivana Kuriačková ŠKALV
AGm30-34
1. Martin Olšan PREBA
2. Tomas Krempasky Košice
3. Martin Siváček TRXBA

AGm35-39
1. Matúš Kršek TRXBA
2. Miroslav Oťapka ŠKALV
3. Matej Halvoň PREBA
AGž30-39
1. Jana Škanderová RFFBA
2. Lucia Bulíková Rovinka
3. Andrea Kiesel Lužianky

AGm40-44
1. Marek Čičmanec TTTTT
2. Róbert Vetrák 3NTBA
3. Miroslav Popovič FX3BA
AGm45-49
1. Miroslav Ozorák TTKNZ
2. Ján Dobias Bratislava
3. Ladislav Baluch TDKRO

AGž40-49
1. Miroslava Jánošová ŠKALV
2. Dana Vachová FX3BA
3. Blanka Kolenová AQTTE
AGm50-54
1. Ján Mičík MPKDK
2. Ivan Vozník Bratislava
3. Anton Žáčik SMTNR
AGm55-59
1. Roman Martinčík TRNBB
2. Jáuraj Surovy MTBBA
3. Lubomír Zezula MTBBA 
AGž50 a staršie
1. Eva Brečková ORANŽ 
2. Ingrid Smetanová 3NTBA
3. Magdaléna Nagyová TATMT
AGm60 a starší
1. František Bernáth TKTDŽ
2. František Griščík Bratislava 
3. František Fabo 3NTBA
KLUBY
1. 3NT team Bratislava
2. Prestigio Realiz team Bratislava 
3. ŠK ATÓM Levice

 

DUATLON - 2019
MUŽI absolútne poradie
1. Daniel Kraviansky PROKE
2. Peter Štilla TRNBB
3. Jakub Mésáros ŠKALV

ŽENY absolútne poradie
1. Jana Mácsaiová AQALV
2. Jana Mozolániová RFFBA
3. Kristína Doricová Bratislava
JUNIORI
1. Matúš Vicen 3NTBA
2. Matej Macháček ŠTKPK
3. Jakub Toma ŠKALV
JUNIORKY
1. Lea Brnčalová TRNBB
2. Margaréta Bičanová NERŽI
3. Kristína Jesenská 3NTBA
DORASTENCI
1. Jozef Vrábel STABA
2. Tobiaš Barčík 3NTBA
3. Pavol Brejčák TRNBB
DORASTENKY
1. Jana Mácsaiová AQALV
2. Karin Jánošová ŠKALV
3. Martina Mesárošová MPKDK 
VETERÁNI 1
1. Slavomír Jánoš ŠKALV
2. Ladislav Baluch TDKRO
3. Miroslav Ťapušík Ráztočno
VETERÁNI 2
1. Ján Mičík MPKDK
2. Milan Celerin TATMT
3. Ondrej Vasko 3AKPD
VETERÁNI 3
1. František Bernáth TKTDŽ
2. Miroslav Janovčík TTKNZ
3. Dag Ulehla 3NTBA
VETERÁNKY 1
1. Miroslava Jánošová ŠKALV
2. Alena Drahošová ŠTKPK
3. Dana Vachová FX3BA
VETERÁNKY 2
1. Jana Hučková 3NTBA
2. Ingrid Smetanová 3NTBA
3. -
KLUBY
1. ŠK ATÓM Levice
2. 3NT team Bratislava
3. ŠKP Pezinok

 

KROS TRI/DU-ATLON - 2019 
MUŽI absolútne poradie
1. Mário Košúth TTVAV
2. Jaroslav Čík ŠTKPK, veterán 1
3. Ján Zmrhala NERŽI

ŽENY absolútne poradie
1. Lýdia Drahovská 3NTBA
2. Alena Drahošová ŠTKPK, veteránka 1
3. Miroslava Jánošová ŠKALV, veteránka 1
JUNIORI
1. Štefan Evin Mokroluh
2. Tomáš Pytel ŽABČA
3. Jakub Toma ŠKALV
JUNIORKY
1. Zuzana Kasmanová MKRAJ
2. Katarína Zimenová MKRAJ 
3. Karin Jánošová ŠKALV
VETERÁNI 1
1. Jaroslav Čík ŠTKPK
2. Marcel Miko Sereď
3. Peter Bulej NERŽI
VETERÁNI 2
1. Igor Otepka MPKDK
2. Ján Mičík MPKDK
3. Milan Rakús TTTTT
VETERÁNI 3
1. František Bernáth TKTDŽ
2. Pavol Uhlárik MKRAJ
3. Bohuslav Melicherčík Banská Štiavnica
VETERÁNKY 1
1. Alena Drahošová ŠTKPK 
2. Miroslava Jánošová ŠKALV
3. Janka Beňačková BSWPN 
VETERÁNKY 2
1. -
2. -
3. -
KLUBY
1. MK Rajec
2. 3NT triathlon team Bratislava
3. KPŠ NEREUS Žilina

 

AKVATLON - 2019
MUŽI absolútne poradie
1. Peter Rojtáš TTKKE, dorastenec
2. Jozef Vrábel STABA, dorastenec
3. Jakub Palúch TRNBB

ŽENY absolútne poradie
1. Martina Mesárošová MPKDK
2. Veronika Čelárová TRNBB
3. Kristína Doricová Bratislava
JUNIORI
1. Lukáš Purgat TRNBB
2. Dalibor Riška TRXBA
3. Jozef Súkeník NERŽI
JUNIORKY
1. Viktória Titková ŠKALV
2. Margaréta Bičanová NERŽI
3. Lara Bábska 3NTBA
DORASTENCI
1. Peter Rojtáš TTKKE
2. Jozef Vrábel STABA
3. Aleš Balamucký NERŽI
DORASTENKY
1. Martina Mesárošová MPKDK
2. Veronika Čelárová TRNBB
3. Hana Bálintová TRXBA
VETERÁNI 1
1. Ladislav Baluch TDKRO
2. Peter Olejár ORANŽ
3. Roman Vach FX3BA
VETERÁNI 2
1. Martin Skalník RFFBA
2. Ján Mičík MPKDK
3. Rudolf Krížik RFFBA

VETERÁNI 3
1. Peter Riman TTTTT
2. František Griščík Bratislava
3. Miroslav Janovčík TTKNZ

VETERÁNKY 1
1. Dana Vachová FX3BA
2. Blanka Kolenová AQTTE
3. Andrea Walterová 3NTBA

VETERÁNKY 2 
1. Eva Brečková ORANŽ
2. Jana Hučková 3NTBA
3. Jana Lenčéšová Bratislava
KLUBY
1. ŠK ATÓM Levice
2. TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
3. Prestigio Realiz team Bratislava

 

ZIMNÝ TRIATLON - 2019
MUŽI absolútne poradie
1. Mário Košút TTVAV
2. Slavomír Praj TTVAV, veterán
3. Peter Sitárik KBBRE, veterán

ŽENY absolútne poradie
1. Margaréta Bičanová NERŽI, juniorka
2. Zuzana Michaličková NERŽI, juniorka
3. Nora Jenčušová IGSNV, juniorka
JUNIORI
1. Róbert Judiak KBBRE
2. Matúš Jakub Koreň 3NTBA
3. Juraj Košút TTVAV

JUNIORKY
1. Margaréta Bičanová NERŽI
2. Zuzana Michaličková NERŽI
3. Nora Jenčušová IGSNV
VETERÁNI 1
1. Slavomír Praj TTVAV, veterán
2. Marek Voška KBBRE
3. Matúš Jurečka TATMT

VETERÁNI 2
1. Peter Sitárik KBBRE
2. Jozef Slama KZTDY
3. Ján Štesko ORANŽ

VETERÁNI 3
1. Bohuslav Melicherčík B. Štiavnica
2. -
3. -

VETERÁNKY 1
1. Alena Drahošová ŠTKPK
2. -
3. -

VETERÁNKY 2
1. -
2. -
3. -

KLUBY
1. Triatlon Vavrečka
2. KB Breza
3. KPŠ NEREUS Žilina

ŽIACI - 2019
STARŠÍ ŽIACI
1. Gabriel Suchý ŠKALV
2. Šimon Rebidáš AQTTE
3. Boris Bátovský ŠKALV

STARŠIE ŽIAČKY
1. Margaréta Vráblová STABA
2. Loriana Popovičová TTKKE 
3. Paulína Haulíková ŠKALV
MLADŠÍ ŽIACI
1. Alex Mandák ŠKALV
2. Michal Peško TTKKE
3. Francesco Salazar 
3NTBA
MLADŠIE ŽIAČKY
1. Simona Laktišová ŠKALV
2. Karolína Miklóšová ŠKALV
3. Debora Moravská ŠKALV
ŽIACI - NÁDEJE A
1. Richard Fotul TTKKE
2. Dmitrij Sporyšev RUS-TRXBA
3. Maxim Mihaľov ŠTKPK
ŽIAČKY - NÁDEJE A
1. Viviana Popovičová TTKKE
2. Nina Baluchová IGSNV
3. Laura Cícerová ŠKALV
ŽIACI - NÁDEJE B
1. Roman Cibula TTKKE
2. Andrej Hričina ŠKALV
3. Dávid Brňák T2FRO
ŽIAČKY - NÁDEJE B
1. Eliška Rebidášová AQTTE
2. Nelly Grmanová CHGAZ
3. Barbora Gajdošová ŠKALV

KLUBY
1. ŠK ATÓM Levice
2. Prestigio Realiz team Bratislava
3. ŠTK Pezinok

Titulná fotografia: Juraj Polák

polak22 8762 kopia 

.jj


logo etu

logo sov         logo ksz

narodne m

MŠVVŠ SR logo 170 Rok 2019: 284 657 Eur

 

logo scp

BSK logo170