ME U23 - štafety

logo_etunion_13007. 08. 2017

V maďarskom Velence včera vyvrcholil európsky šampionát pretekárov do 23 rokov súťažou MIX štafiet. Na štart nastúpilo 9 štafiet (prihlásení Slovinci nenastúpili), do cieľa došlo 8 štafiet (bez českej). Slovensko štafetu nepostavilo.
Majstrovský titul získala štafeta Veľkej Británie. Striebro získala ruská a bronz talianska štafeta.

VÝSLEDKY

EP 8. kolo - Malmo

logo_etu110_www 06. 08. 2017

Vo švédskom Malmo sa uskutočnilo 8. kolo EP. Víťazmi sa stali - Belgičan Marten Van Riel, resp. Francúzka Justine Guerard

Výsledky

MUŽI

ŽENY

ME U23 - výsledky

logo_etunion_13005. 08. 2017

Tituly majstrov Európy v kategórii U23 v maďarskom Velence získali - domáci Bence Bicsák, resp. Britka Georgia Taylor-Brown. Jediná slovenská štartujúca, Romana Gajdošová skončila na 21. mieste. Na 2. mieste skončila Maďarka Bragmayer, ktorú Romana na ME v akvatlone porazila!
Výsledky

Muži

Ženy

Gajdošová po páde 21.

gajdosova45_thumb_3147_-_kopia05. 08. 2017

ME U23, Velence, Maďarsko
Romane Gajdošovej dnešné preteky v maďarskom Velence nevyšli. V teplej vode jazera pri meste Velence vyplávala až na 30. mieste. Pozíciu si vylepšila vďaka dlhému výbehu do depa. Na čele jazdila pätica, za ňou osamotene ruská pretekárka, potom deviatka a až potom hlavný balík, v ktorom jazdila

Čítať ďalej

EPJ k 31. júlu

logo_etu110_www01. 08. 2017

Kristína Jesenská sa prepracovala po uplynulom víkende po prvýkrát do najlepšej desiatky európskych juniorských triatlonistiek. Je na 7. mieste!

logo_etu110_www31. 07. 2017

Víťazmi 7. kola EP, ktoré sa uskutočnilo počas víkendu v tureckom Istanbule zvíťazili: Rus Andrej Briuchankov, resp. Kanaďanka Emy Legault.

Výsledky:

MUŽI

ŽENY

EPJ 5. kolo - Tábor

Víťazmi 5. kola juniorského EP sa stali - Slovinec Matevž Planko, resp. Ruska Valentina Riasova.
Vynikajúce umiestnenie dosiahla Kristína Jesenská, ktrorá dobehla na 5. mieste. Medzi juniormi sme mali štvornásobné umiestnenie. Samuel Simonides skončil na 34., Oliver Dodok na 61., Tomáš Tolkunov na 64. a Daniel Hettych preteky nedokončil. Výsledky: