MS V AKVATLONE - výsledky

logo itu6.itu 3circlelogo onwhtITU multišportový festival - MS v akvatlone: Tituly získali - Belgičan Emmanuel Lejeune, resp. Islanďanka Edda Hannesdottirr. Výsledky a medailisti z MS v akvatlone

 

Čítať ďalej

Verbovský 5. na MS v akvatlone

verbovsky6 DSC7445 kopiaV Odense dnes na ITU multišportovom festivale o tituly bojovali akvatlonisti. Slovensko malo na MS v akvatlone dvojnásobné zastúpenie v kategórii U23. Matúš Verbovský obsadil vynikajúce 5. miesto, Marek Smetana skončil na 12. mieste.  

GRATULUJEME!!!

.jj

MS V KROS TRIATLONE - výsledky

logo itu6.itu 3circlelogo onwhtV Dánsku na ostrove Fyn pokračoval ITU Mulišportový festival. Tituly majstrov sveta v kros triatlone získali: Španiel Ruben Ruzafa, resp. Britka Lesley Paterson. Našim pretekárom sa nedarilo.

Čítať ďalej

MS v duatlone - Kubo 17-sty

logo itu6.itu 3circlelogo onwhtVčera sa v Odense na ostrove Fyn uskutočnili prvé preteky ITU Multišportových MS. Tituly majstrov sveta v duatlone získali - Dán Andreas Schilling, resp. Rakúšanka Sandrina Illes. 

Čítať ďalej

Challenge Samorin 2018 - OPEN - výsledky

eckert6 thumb 56ea kopiaCHALLENGE SAMORIN 2018 - THE CHAMPIONSHIP 

Súčasťou oficiálnych MS pre kategórie PRO a pre kategórie AG boli aj preteky OPEN (totožné trate), preteky, z ktorých pretekári nezískavali majstrovské medaily. 

Čítať ďalej


logo etu

logo sov logo ksz

narodne m

logo-minedu-sk_180 Rok 2018: 187 775 Eur

logo scp