17.02.2023 Správy a články

Na vašom názore záleží

1669-ilustracna50-2022-06-25-1096-kopia.jpg

Radi by sme poznali váš názor na úroveň pretekov a ich organizáciu - podeľte sa o negatívne, ale aj pozitívne skúsenosti po absolvovaných pretekoch.

V záujme zvyšovania kvality organizovaných pretekov v rámci Slovenska, by sme vás radi zapojili do objektívneho hodnotenia už uskutočnených podujatí.
V spolupráci so spoločnosťou MAIND, ktorá spravuje administračný systém STÚ, sme tento rok zaviedli novinku – hodnotenie už uskutočnených podujatí.
Každý pretekár, ktorý riadne odštartuje na akýkoľvek pretekoch pod záštitou STÚ, obdrží po ich ukončení od administračného systému mail na mailovú adresu, na ktorú je registrovaný v STÚ. V maily nájdete odkaz na dotazník spokojnosti s uskutočnenými pretekmi.
Boli by sme veľmi radi, ak by ste si našli čas a pravidelne po každých pretekoch vyjadrili svoj názor na preteky, ktorých ste sa zúčastnili. Aj takto by sme spoločne mohli zvýšiť úroveň podujatí na Slovensku.
 
Vzor mailu:

Dobrý deň,
časomiera dnes naimportovala výsledky z podujatia - 2023 - NÁZOV PRETEKOV, ktorého ste sa zúčastnili. Nájdete ich medzi výsledkami SlPo triatlonovej únie.
Zároveň by sme radi poznali váš názor na úroveň pretekov a ich organizáciu. Pripravili sme pre vás pár otázok. Budeme radi za spätnú väzbu a odpoveď na otázky vám nezaberie viac ako dve minúty. Vyplniť ich môžete na tomto odkaze.
s pozdravom,
Administrátor triathlon.sk.

Vzor dotazníka:
 


.jb