14.11.2022 Správy a články

Unilabs a Slovenská triathlonová únia

Triatlonová únia uzavrela zmluvu s Unilabs Slovensko s.r.o.

Spoločnosť Unilabs Slovensko s.r.o. poskytuje na Slovensku služby laboratórnej diagnostiky už od roku 1997. Je jednou z najväčších diagnostických sietí laboratórií v Európe, má široké portfólio špičkových diagnostických služieb.
V laboratóriách Unilabs Slovensko sa denne vyšetria vzorky od takmer 12 500 pacientov, ktorým sa zrealizuje vyše 90-tisíc vyšetrení. Takýto výkon je možné dosiahnuť iba dokonalým zvládnutím všetkých potrebných procesov od odberu vzorky až po doručenie výsledku s permanentným monitorovaním kvality a výkonu každej etapy tohto procesu. Unilabs Slovensko okrem internej a externej kontroly kvality postupne prechádza akreditáciou jednotlivých laboratórií, ktorá je zárukou spoľahlivosti výsledkov laboratórnych vyšetrení. Veľkou výhodou je aj vlastná dopravná služba, čím sa zabezpečuje efektívny transport odberového materiálu a vzoriek po celom Slovensku.
Preto sme sa aj my, Slovenská triatlonová únia, rozhodli pre spoluprácu so spomenutým laboratóriom a pevne veríme, že spomenutá kooperácia bude prospešná pre Vás, pre vaše zdravie, výkony, tak aby ste boli schopní využiť svoj športový potenciál naplno a v zdraví.

Na odbery nám bola poskytnutá zľava 10% - v prípade záujmu o kód, nám prosím pošlite správu na: triathlon@triathlon.sk

jš.