03.06.2022 Slovensko triatlon

Veľkoúľanský triatlon - OZNAM organizátorov #3

1111-ulany.png

Organizátori M-SR v šprint triatlone zverejnili štartové listiny žiackych kategórií a ďalší důležitý oznam pred pretekmi.

OZNAM ORGANIZÁTOROV:

Do areálu nesme vstúpiť žiadne zvieratko, areál je pod dohľadom hygieny a má status kúpaliska.

Každý pretekár Šprint triatlonu (ženy aj muži) dostal do svojej emalovej schránky inštrukcie a štartovú listinu, prosíme skontrolujte si spam!

Pre dopravu do areálu odporúčame použiť príjazd od obce Čierna Voda (Galanta – Čierna Voda), pretože príjazd od obce Veľké Úľany bude uzatváraný políciou z dôvodu cyklistickej časti pretekov.

Tiež odporúčame počítať s dostatočnou časovou rezervou na príchod na Váš štart, resp. prezentáciu, pretože cesta bude úplne uzatvorená v časoch: 8:45 – 9:30, 9:45 – 11:10, 11:50 – 13:20, a 15:05 – 18:00 hod., resp. do dojazdu posledného pretekára do depa z cyklistickej časti, preto odporúčame naplánovať si príchod do zázemia pretekov s dostatočnou časovou rezervou. 

Príjazdová cesta od obce Čierna Voda bude tiež uzatváraná, ale v jednom pruhu bude povolený príjazd do areálu – žiadame Vás o rešpektovanie pokynov polície, hasičov a organizátorov, ktorí budú označení.

Ďakujeme za rešpektovanie propozícií, časového harmonogramu a pokynov organizátorov.

ŠTARTOVÁ LISTINA - ŽENY
ŠTARTOVÁ LISTINA - MUŽI - 1. štart
ŠTARTOVÁ LISTINA - MUŽI - 2. štart
ŠTARTOVÁ LISTINA - ŽIACKE KATEGÓRIE (všetky)

Upozornenie pre pretekárov a ich doprovod!

Areál Aquarea je v deň pretekov 4.6.2022 už v letnej prevádzke, vstup do plážovej zóny/areálu má každý pretekár zahrnutý v štartovnom poplatku. Pri vstupe bude menný zoznam pretekárov, každý dostane náramok, ktorý je povinný mať na ruke po celý čas pobytu v areáli.

Ostatní návštevníci (doprovod) musia uhradiť vstupné podľa aktuálneho cenníka Aquarea https://www.aquarea.sk/cennik 

!!! V žiadnom prípade neparkujte na príjazdových cestách kde vedie trať cyklistickej alebo bežeckej trate !!!

Ďakujeme.

Andrea Suchá (za organizátorov).